Na grudziądzkim Rynku we wtorek, 10 kwietnia w godz. 14.00-18.00 stanie rowerowe miasteczko w ramach akcji pn. „Rowerowy kwiecień z Radiem ZET”.

Do wspólnej zabawy z Radiem ZET zaprasza Maja Włoszczowska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska i mistrzyni Europy i świata w kolarstwie górskim.

W ciągu dnia na antenie pojawią się praktyczne informacje dotyczące, m.in.: przygotowań do rowerowego sezonu, doboru właściwego sprzętu, czy bezpieczeństwa w czasie jazdy. Porad udzielać będą eksperci od jednośladów. Słuchacze będą mogli wygrać  markowe rowery. Aby otrzymać czerwony rower Radia ZET należy uważnie słuchać stacji i odpowiedzieć na jedno z pytań zadawanych przez prowadzących.

Akcja będzie trwała przez 3 tygodnie, do 27 kwietnia, a w pierwszym tygodniu jej trwania zorganizowane zostaną również rowerowe miasteczka Radia ZET, w których codziennie na miejscu w godz. 14.00-18.00 będzie można wygrać rowery oraz wziąć udział w różnych aktywnościach, tj. strefa ruchu dla dzieci, czy rozmowy z doradcą serwisowym. Dodatkowo zaplanowane zostały pokazy roweru elektrycznego. Rowerowe miasteczko Radia ZET odwiedzi: Olsztyn, Grudziądz, Płock, Kalisz i na zakończenie Leszno, a jego gospodarzem będzie Kamil Nosel.

„Rowerowy kwiecień z Radiem ZET” potrwa do 27 kwietnia i zakończy się wielkim finałem rozegranym na antenie stacji o godz. 12.40. Zwycięzca konkursu otrzyma rower elektryczny. Aby wziąć udział w zabawie będzie trzeba zarejestrować się na stronie konkursowej na radiozet.pl, przesłać swoje rowerowe zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie: „Co Cię napędza dobrą energią?”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj